Dgree Dgree

Line Cover

About Us / who we are

O nas | poznajmy się bliżej

D:gree to biuro projektowe specjalizujące się w technologii gastronomicznej kuchni profesjonalnych

W szczególny sposób specjalizujemy się w obiektach hotelowych i restauracyjnych oraz produkcji posiłków dużych wydajności .
Posiadamy doświadczenie w kantynach i stołówkach zakładów pracy - projektujemy kuchnie dla światowych liderów branż IT, logistycznych, magazynowych i przemysłowych.

11

LAT
DOŚWIADCZENIA

wood-arrow
d:gree / technologia w BIM
Jesteśmy konsultantami międzynarodowej organizacji FCSI (Foodservice Consultants Society International)- zrzeszającej specjalistów w zakresie projektowania technologii kuchni komercyjnych

Dgree jest wyspecjalizowanym biurem projektowym, działającym inaczej niż firmy oferujące projekt w ramach sprzedaży urządzeń gastronomicznych - kładziemy nacisk na jakość dokumentacji projektowej oraz wsparcie architektów i generalnych wykonawców realizując indywidualne potrzeby Inwestorów.

Hotele i restauracje

100%

Kantyny i stołówki

100%

Zakłady spożywcze, kuchnie dużych wydajności

97%

Kuchnie centralne, kuchnie typu Hub and Spoke

88%

Do większość projektów staramy się przenosić zasady zgodne certyfikacją np. LEED czy BREEAM. Projekty opracowujemy w oparciu o myśl tworzenia maksymalnie zdrowego i przyjaznego środowiska.

Food Service: Sustainability & Green Building

The Best Choice For Your Successful Business!

d:gree / partnerzy

FCSI | technolog

Mateusz Tyburczy

Mateusz Tyburczy, projektant technologi | architekt | konsultant FCSI

Mateusz Tyburczy – absolwent architektury na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, po studiach zajmował się projektowaniem obiektów gastronomicznych: hotele, restauracje, sieci franczyzowe, kantyny, retail. Przez ostatnie lata związany z projektowaniem wysokiej wydajności technologii kuchni przemysłowych oraz zapleczy technologicznych zakładów pracy w obiektach biurowych, magazynowych i logistycznych. W 2019 roku został konsultantem organizacji FCSI.


kontakt / contact

Telefon / Phones:​

+48 71 3071416
+48 575 777 394

E-Mail

office(at)dgree.pl

Nasz adres / Our address

50-079 Wrocław, Grabarska 1, III piętro, Biurowiec Pegaz

Our Work, Creative Portfolio Designs

Stale poszerzamy portfolio realizacji

Scroll Top